Ultra szybki internet Wieluń

Internet w Wieluniu

Szanowni Państwo! Oferta internetowa NeoConnect skierowana jest do profesjonalistów z Wielunia i okolic. Od dziś każdy może cieszyć się INTERNETEM BEZ JAKIEGOKOLWIEK LIMITU DANYCH. Opcja NeoConnect zapewnia stały i nielimitowany dostęp do sieci z każdego miejsca w mieście. Usługa jest bardzo elastyczna i każdy może dopasować ją do własnych potrzeb. Długość umowy uzależniona jest tylko od Państwa wymagań. Podobnie prędkość internetu - może to być zarówno 16 Mb i znacznie większa szybkość 300 Mb. Dodatkową zaletą jest stały adres IP oraz darmowy hosting stron internetowych. Z nami każdy klient może cieszyć własną stronę WWW. Już znają Państwo odpowiedź na pytania gdzie znaleźć tani internet Wieluń oraz szybki internet Wieluń - oczywiście w sieci AirMAX wybierając usługę NeoConnect.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Wieluń bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Wieluń. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych zalet w postaci: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu czasem trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Internet Fiber, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Internet PrePaid Wieluń - internet bez umowy

Nie każdy potrzebuje stałego dostępu do internetu. Wiele osób korzysta z sieci jedynie przez krótką chwilę w ciągu dnia sprawdzając pocztę lub najnowsze informacje. Właśnie z myślą o tych klientach przygotowaliśmy usługę Internet PrePaid Wieluń. Dzięki niej możecie Państwo wybrać okres przez jaki zdecydujecie się korzystać z internetu. Sieć AirMax oferuje rozwiązania 1,7, 14 i 30 dniowe. Dokładne informacje znajdują się w poniższej tabelce. Korzystanie z usługi Internet PrePaid Wieluń jest bardzo proste, bowiem należy jedynie aktywować numer telefonu oraz router, dzięki którym uzyskacie Państwo dostęp do internetu oraz dokonać opłaty za zadeklarowaną ilość dni korzystania z oferty. Internet prepaid to pełny komfort i elastyczność korzystania z sieci.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Wieluń - zasięg

Drogi Kliencie! Sieć AirMAX Wieluń stworzyła usługę Internet PrePaid Wieluń dla osób, które nie mają zamiaru wiązać się żadną umową. Dodatkowo od dziś każdy może przetestować tani i nielimitowany internet przez jeden miesiąc zupełnie za darmo i bez ŻADNYCH zobowiązań! Tylko do Państwa będzie należeć decyzja i wybór, która opcja jest bardziej korzystna - stała czy okresowa. Z siecią AirMAX otrzymacie Państwo szybki, bezpieczny i stabilny internet, łącze przygotowane dla biznesu.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Wieluń, oraz następujące miejscowości:

Biała Rządowa, Biała-Kopiec, Bieniec, Bojanów, Brzeziny, Brzoza, Budziaki, Chotów, Dobijacz, Dzietrzniki, Gaszyn, Grębień, Grodzisko, Huby, Jeziorko, Józefów, Kadłub, Kocilew, Kopydłów, Kraszkowice, Krzyworzeka, Łagiewniki, Łaszew, Łaszew Rządowy, Łyskornia, Mątewki, Mierzyce, Mokrsko, Mokrsko Rządowe, Ożarów, Pątnów, Popowice, Przywóz, Radomina, Skomlin, Słupsko, Sołtysy, Strugi, Toplin, Toporów, Turów, Walenczyzna, Wichernik, Wieluń, Wierzbie, Wygoda, Zmyślona,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci wybierają nas!

Klienci są dla nas podstawową wartością. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich pozytywnym doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane usługi zapewniały bezkonkurencyjną rozrywkę, a zatrudniana obsługa była zawsze życzliwa, zaangażowana i dobrze przygotowana. Bardzo cieszymy się, że klienci widzą i doceniają nasze zaangażowanie oraz rekomendują naszą firmę swoim bliskim i kontrahentom. I nie są to tylko puste słowa! Wasze zdania są dla nas najważniejszą informacją zwrotną i niezastąpioną inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Chcemy też zaznaczyć, że każda, nadesłana opinia jest dla nas bezcenna, więc zostaje przeanalizowana i wykorzystana do dalszego umacniania jakości usługi. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od wielu lat.

TV online + popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do popularnych multimediów, jak np. TV online – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Internet z TV możesz zakupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zakupem pakietu obowiązkowo przeanalizować regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz zawrotnie szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych ograniczeń - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorców. Dostęp jest możliwy w każdym pokoju w domu czy w biurze. Ciesz się zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Wieluń. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

W przeciągu ostatnich lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego z nas zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że niełatwo w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie pracę i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z całym światem, przesyłanie plików czy rozwijanie hobby. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Wieluń. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty i od zbudowanej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich wyjątkowym wymogom. Dlatego właśnie polecamy poznać naszą ofertę – Airmax Internet zapewnia użytkownikom szybki i skuteczny dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – w tym dla miejscowości Wieluń. Ponadto oferujemy możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u rozmaitych dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do popularnych multimediów, jak np. TV online – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Wieluń. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o wielkiej przepustowości, a dodatkowo kanały TV online i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - gratis. Masz prawo wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w prezencie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują również gratisowy multiroom, telewizję HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

Łącze symetryczne – co to jest? Czy światłowód symetryczny jest dostępny w miejscowości Wieluń?

Łącze symetryczne (inaczej Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, które wyróżnia się tym, że deklarowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są takie same. Z reguły łącze symetryczne opiera się na światłowodzie. Z tego względu można także spotkać się z terminem „światłowód symetryczny”.

Na przykład propozycja operatora to światłowód 300 Mb/s. Czyli zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Deklarowane przez operatora wartości mogą być w warunkach rzeczywistych trochę inne, lecz nie powinny być to duże rozbieżności. W związku z tym trzeba przed dokonaniem wyboru bezwzględnie przeczytać warunki techniczne i szczegóły oferty.

Światłowód symetryczny to idealne rozwiązanie dla osób wysyłających ogromne ilości danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Wieluń wdraża polski dostawca Airmax.

Internet światłowodowy do gier w miejscowości Wieluń

Standardowa, rekomendowana szybkość łączy w przypadku gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może w jednym czasie grać aż kilkudziesięciu graczy, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to oczywiście gorszą, konieczną szybkość niż zapewnia Internet AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gamerzy będą Ci przeszkadzać w graniu. Przykładowo już samo ściąganie danych, oglądanie seriali czy sprawdzanie poczty potrafi na moment spowolnić łącza oraz źle wpłynąć na czas reakcji. Poza pozostałymi gamerami, zakłócenia płynności w grze online możesz doświadczyć przez aktualizacje oprogramowania lub różnych programów na urządzeniu. Im lepsze łącze wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją rozgrywkę w sieci.

Internet do gier firmy AirMAX Internet zapewnia nie tylko rekordowe prędkości pobierania i wysyłania danych, ale także stabilny ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i LTE.

Niezawodne łącze bez okresów braku dostępności usługi minimalizuje ryzyko utraty kontaktu podczas wirtualnych zmagań. Oprócz do granie w gry online, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, uczenia się, zakupów czy innych form rozrywki.

Mieszkasz w miejscowości Wieluń i poszukujesz dobrej oferty Internetu światłowodowego w rejonie? Postaw na Internet AirMAX i zyskaj pełny dostęp do najświeższych wiadomości oraz ulubionej rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet światłowodowy AirMAX to zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości do 1 Gb/s oferują absolutnie nową jakość na rynku Internetu dla domu i biznesu w miejscowości Wieluń.

AirMAX - internet i telewizja Wieluń

Najwyższej jakości rozwiązania dla domu i klientów biznesowych z Wielunia i okolic

Masz mieszkanie lub rozwijasz działalność gospodarczą w Wieluniu? Szukasz dobrej oferty na internet oraz/lub telewizję w swojej okolicy? Masz wrażenie, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce proponują coraz słabsze parametry? Poznaj internet stacjonarny Wieluń od niewielkiego dostawcy AirMAX! Zapewniamy ultraszybki, nowoczesny i stabilny internet dla domu i klientów biznesowych, a także rozbudowane pakiety usług telewizja + internet Wieluń. Jako nieliczni w Wieluniu oferujemy komfortowy internet symetryczny. Oznacza to, że szybkość uploadu i szybkość downloadu danych są zawsze takie same. Wybrane rozwiązanie możemy zindywidualizować dla konkretnego usługobiorcy w obszarze m.in. szybkości łącza, opłaty miesięcznej czy długości umowy.

Godny zaufania dostawca internetu – Wieluń i okolice

AirMAX jest operatorem istniejącym na krajowym i okolicznym rynku usług telekomunikacyjnych od kilkunastu lat. Duże doświadczenie pozwala nam dostarczać szybki i stabilny internet do wszystkich, nawet wymagających miejsc, niedostępnych dla innych operatorów, również tych znacznie popularniejszych. Doskonale wiemy, czego wymagają dzisiaj klienci prywatni i biznesowi od dostawcy internetu w Wieluniu. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby nasze rozwiązania były w 100% dopasowane do podejmowanych wyzwań i niepowtarzalnych potrzeb użytkownika, a zatrudniani technicy byli profesjonalni i naprawdę wspierający. Cyklicznie organizujemy atrakcyjne promocje na pakiety internet / telewizja Wieluń. Cieszymy się, że klienci dostrzegają nasze starania, czego dowodem są stale przybywające, pozytywne komentarze.

Wieluń – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy światłowód AirFiber od AirMAX to zaawansowana usługa pozbawiona limitu danych i nieestetycznego okablowania. Gwarantuje nieprzerwany, nieograniczony dostęp do wiadomości, telewizji, serwisów społecznościowych czy używanych programów – na podobnych lub atrakcyjniejszych warunkach niż oferują rozpoznawalni operatorzy internetowi w Wieluniu i w całym kraju. Nasz światłowód umożliwia uzyskiwanie prędkości transmisji danych na poziomie co najmniej 15 Gb! Brak infrastruktury kablowej to praktycznie brak usterek. Nowej generacji router AirMAX Fiber pozwala korzystać z internetu z superszybkością niezależnie od ilości podłączonych urządzeń. Możesz bez problemu podłączyć jednocześnie konsolę, telewizor, smartfona i dekoder. Dodatkowo łącze światłowodowe AirFiber charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na zakłócenia spowodowane przez warunki atmosferyczne. Niestraszne mu są wiatry czy burze.

Internet Wi-Fi Wieluń dla gracza

internet światłowodowy AirFiber to znakomite rozwiązanie dla wytrawnych gamerów z Wielunia i okolic. Żaden internet radiowy w Wieluniu nie jest w stanie zagwarantować gamerom takich szybkości i takiej niezawodności, jak nowoczesny internet światłowodowy. Dla przykładu, zalecana szybkość łącza w przypadku gry Fortnite, w której jednocześnie uczestniczyć może kilkudziesięciu graczy, to 10 Mpbs downloadu i 1 Mbps uploadu. W AirMAX gwarantujemy Ci dużo więcej! Z łączem światłowodowym AirFiber prowadzisz rozgrywki on-line nie martwiąc się o to, że inni użytkownicy sieci spowolnią łącze lub zwiększą ping, oglądając Netflixa, ściągając duże pliki czy aktualizując system. Ryzyko rozłączenia jest niemalże zerowe.

Internet Wieluń z umową SLA – oferta dla firm

Dokładne parametry rozwiązań AirMAX w Twojej firmie przez cały okres współpracy określa pisemna umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług SLA. Nie martwisz się o prędkość ani ciągłość działania usługi, a w konsekwencji o efektywność pracy. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z użytkowaniem naszych usług możesz zawsze liczyć na niezwłoczne i rzetelne wsparcie zespołów technicznych AirMAX. Umowa Service Level Agreement określa także maksymalny czas reakcji na każde zgłoszenie. Zyskujesz internet dla biznesu z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w zestawie.

Darmowy internet bezprzewodowy Wieluń – wypróbuj bez zobowiązań przez 14 dni

Sprawdź sam, czy powyższe obietnice mają odbicie w rzeczywistości. Zanim podłączymy u Ciebie internet, zachęcamy do skorzystania z nieodpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz wybraną usługę (np. telewizja i internet Wieluń) przez 14 dni, a następnie zamawiasz podłączenie usługi lub rozstajemy się. Bez żadnych opłat ani kruczków prawnych. Tak zwyczajnie. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta.

A jeżeli potrzebujesz elastycznej usługi bez umowy, wybierz wygodny internet prepaid w Wieluniu – z łączem do 1 Gb/s.

Internet w Wieluniu z uruchomieniem usługi w 24h

Czekamy na Twój kontakt. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych usługach i spersonalizujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy otrzymasz już w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Dzięki korzystaniu z usług sieci AirMAX mają Państwo pewność, że ultraszybki internet bez limitów danych pozostanie taki na zawsze. Każdy może korzystać ze swobodnego dostępu do sieci bez żadnych ograniczeń. Dzięki naszym staraniom kontakty z bliskimi oraz dostęp do ulubionych miejsc w sieci jeszcze nigdy nie był tak prosty. Nad bezpieczeństwem i stabilnością łączy pracuje zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają wysoką jakość usług oraz profesjonalną pomoc w razie nieprzewidzianych problemów.

Wykonaj za darmo SPEED TEST i sprawdź szybkość zamówionego Internetu.

Korzystasz z Internetu w życiu prywatnym lub w prowadzonej działalności gospodarczej? Do szału doprowadza Cię przedłużające się czekanie na otwarcie się strony internetowej? Nie udaje Ci się pobrać nowego materiału video? Zrób za darmo SPEED TEST i upewnij się, czy Twój operator zapewnia zadowalającą i co ważne zgodną z umową prędkość usługi.

Od niedawna masz oprócz tego szansę zrobienia SPEED TEST dla przeróżnych komercyjnych serwerów na całej Ziemi.

Ponadto zapewniamy Ci szansę podzielenia się rezultatami testu ze przyjaciółmi. Możesz również zweryfikować statystyki przeszłych testowań oraz ściągnąć plik z parametrami ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem przejrzystego podsumowania z parametrami Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 26

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 1349

 

© 2023 Airmax.pl